• RU
 • EN
 • UA
 • Найбільший ШОУ-РУМ в Україні - 200 м² творчого простору

  Кожен сезон замовлень ми запрошуємо клієнтів до нашої великої та сучасної виставкової зали задля того, щоб познайомити їх з новими колекціями брендів, обговорити стратегії продажів і просто поспілкуватися.

  Замовляючи товари у нас - ви робите інвестицію в свій бізнес. Щоб Ви були впевнені в своїх вкладеннях в майбутні колекції магазину - ми створили кращий шоу-рум в Україні.

  Шоу-рум - це відмінна можливість побачити та доторкнутися до кожної речі в колекції, вибрати потрібні фасони, кольори та розміри в комфортній обстановці, нікуди не поспішаючи - така практика широко поширена в Європі, і ми старанно її пропагуємо. Адже, замовлення через каталог - річ ​​зручна, але не дуже практична. А тут, побачивши колекцію своїми очима, Ви будете повністю впевнені в куплених товарах.

  Звичайно, в такій великій виставковій залі представлений і великий обсяг асортименту, який дозволяє наповнити свій магазин на 50% мінімум. Це дуже зручно, особливо для новачків бізнесі fashion-kids: по-перше, Вам не потрібно їздити по різних містах обирати товар; по-друге, не потрібно шукати багато різних постачальників; по-третє, не потрібно підлаштовуватися під різні умови співпраці.

  Презентація відбувається за попереднім записом, щоб вся увага і вся виставкова зала були тільки Ваші. У шоу-румі з Вами буде персональний fashion-гід, який зорієнтує Вас у кожній колекції і допоможе вибрати відповідні для Вашого бізнесу позиції.

  Чекаємо на Вас на презентації нових колекцій:

  Лютий-березень - період презентації та замовлень колекцій осінь-зима. Серпень-вересень - період презентації та замовлень колекцій весна-літо.

  Записатись в шоу-рум