• RU
 • EN
 • UA
 • Виставка Baby Expo 2015 відбудеться 17-20 березня у Києві

  Виставка BABY Expo є основною бізнес-платформою для більшості представників української дитячої fashion-промисловості. Цю подію щороку чекають тисячі підприємців, які реалізують різні товари для дітей, в тому числі дитяче взуття оптом та дитячий одяг оптом в Україні. Живе спілкування та обмін досвідом між підприємцями на виставці стають ще більш необхідними і важливими, враховуючи сучасну нестабільну ситуацію на ринку і в країні загалом. Безсумнівно, зустріч з партнерами і клієнтами в рамках Baby Expo допомагає кожному власникові бізнесу краще орієнтуватися в сучасних реаліях і дає новий імпульс для розвитку бізнес-моделі.

  Поняття «дитяча мода» з’явилося у вітчизняній легкій промисловості якраз з народженням виставки BABY Expo. BABY Expo стала першою виставкою, яка запропонувала не просто одяг для дітей, а презентувала нові стилі, напрямки і тенденції в дитячій моді. Виставка пропонує дитяче взуття та дитячий одяг оптом і в роздріб, для дітей різного віку: від немовлят до підлітків, і для різних цілей — для активного відпочинку, шкільна форма, святкові вбрання і карнавальні костюми. До всього іншого, асортимент включає в себе дитячу постільну білизну, панчішно-шкарпеткові вироби, трикотаж, аксесуари, біжутерію та спеціальну дитячу косметику. Baby Expo — найважливіша B2B подія у світі дитячої моди.

  Серед щорічних учасників виставки: дистриб’ютори, роздрібні торговці і покупці з усієї України та ближнього зарубіжжя, провідні українські дизайнери, а також представники освітніх установ для дітей.

  Компанія ХІТ — регулярний представник найкращих брендів дитячого одягу, взуття та дитячого верхнього одягу оптом на виставці Baby Expo. Ми представляємо італійські бренди дитячого одягу — Fracomina mini і Fun Fun. Взуття представлено ​​іспанськими брендами — Garvalin, Biomecanics і Agatha Ruiz de la Prada, а для маленьких діток є спеціальна лінійка взуття Biogateo, яка допомагає робити перші кроки.

  На виставці Ви нас легко зможете знайти: Павільйон №2, Baby Fashion, стенд № D 1.20. Для участі у виставці роздрукуйте будь ласка електронний квиток — ЕЛЕКТРОННИЙ КВИТОК BABY EXPO 2015.

  Чекаємо Вас на виставці, будемо раді зустрічі!

  Tags: