• RU
 • EN
 • UA
 • Сезон замовлень осінь-зима 2015 відкритий з початку лютого!

  Шановні клієнти та партнери, ми раді повідомити Вам, що з початку лютого відкривається сезон замовлень осінь-зима 2015!
  Якщо ви давно думаєте про відкриття власного бізнесу або хотіли б розширити асортимент свого магазину — зараз саме час це зробити. Що ми можемо запропонувати? Вашій увазі пропонуємо нові колекції осінньої і зимової дитячого взуття таких брендів, як Agatha, Biomecanics, Biogateo і Garvalin. Всі представлені моделі виключно високої якості, зручні при носінні і виготовлені з матеріалів, надзвичайно стійких до змін погоди взимку і восени. Яскраві фарби в дизайні і унікальна практичність використовуваних тканин — це саме те, що потрібно сучасній дитині. Зробити оптове замовлення або купити дитяче взуття оптом ви зможете прямо зараз, просто зателефонувавши за нашим контактним номером.

  Що стосується дитячого одягу та дитячого верхнього одягу, ми раді представити колекції брендів, які добре себе зарекомендували — Fracomina, Fun Fun і Via Lattea. Зносостійкі матеріали, яскравий дизайн, що запам’ятовується, проходження за всіма тенденціями світової дитячої моди — все це відмінні риси даних марок. Якщо ви хочете отримати багато нових клієнтів цієї зими, Вам безперечно варто придбати дитячий одяг оптом в нашій компанії.

  Розпочинаючи співпрацю з нами, пам’ятайте: співвідношення ціна / якість запропонованих нами послуг — найкраще на ринку. Ми обов’язково познайомимо Вас з нашою продукцією «наживо», запросивши в наш виставковий зал і дамо раду з оптової закупівлі саме для Вашого бізнесу та магазину. Не турбуйтесь про сертифікацію, адже справжність всієї представленої продукції підтверджена відповідними сертифікатами і документами.

  Телефонуйте, пишіть, замовляйте прямо зараз — це обов’язково дасть поштовх Вашому бізнесу і приведе безліч задоволених клієнтів.

  Tags: