• RU
 • EN
 • UA
 • Компанія «Хіт» представляє нові колекції сезону Осень-Зима 2018-19!

  Шановні клієнти, партнери, друзі!
  Настав час для нових планів та цілей!
  І щоб цей бізнес рік був ще успішнішим, ніж попередній, компанія «Хіт» вже сформувала для вас нові актуальні колекції, які будуть популярні в сезоні AW 18/19 і з радістю повідомляє про офіційний початок прийому замовлень з 15.02. по 15.03!

  Компанія «Хіт» — офіційний дистриб’ютор в Україні популярних модних брендів у сегментах дитячого одягу та взуття. Таких як: італійські бренди дитячого одягу «Fracomina mini», «Fun Fun», «Marс Ellis», бренд верхньої дитячої одязі — Eddie Pen, іспанські марки дитячого взуття, такі як «Garvalin», «Biomecanics» та «Agatha Ruiz de la Prada », а також український бренд шкільного одягу NAYA.

  Компанія «Хіт» — Ваш надійний консультант та путівник у світі Дитячої моди.
  Формуємо тільки актуальні та найпопулярніші колекції одягу та взуття для Вашого магазину!

  Что ми приготували для Вас?
  √ 200 м² ефективної роботи та відмінного настрою!
  Виставковий зал нашої компанії — атмосферний простір у стилі Loft, в якому створені всі умови для того, щоб в спокійній, приємній обстановці, в супроводі нашого консультанта  докладно ознайомитися з модельними рядами всіх брендів.

  Вивчення асортименту «вживу» дає ряд вагомих переваг перед замовленням «по каталогу». Наглядне знайомство з кожною моделлю, оцінка якості матеріалів «вручну», а також персональна консультація досвідчених експертів — дають можливість підібрати та сформувати такий асортимент, який стане оптимальним рішенням саме для вашого магазину.

  √ Культурно-розважальна програма «Добро пожалувати у Дніпро!»

  Ми завжди ретельно готуємося до візитів наших клієнтів. Для того, щоб ваше проживання в нашому місті було максимально комфортним і продуктивним, ми забезпечимо планування та грамотне вирішення організаційних питань, пов’язаних з Вашим приїздом (зустріч, організація презентації у шоурумі, допомога в поселенні).
  А ще ми хотім, щоб час, проведений Вами в нашому прекрасному місті, був максимально цікавим, пізнавальным, розважальним, і однозначно запам’ятувався.
  Зацікавлені? Тоді нам є, чим Вас здивувати!
  √ Працюємо разом! Досягнемо успіху разом!
  Ми працюємо за принципом  «вигравати разом із  с клиєнтом»!
  Ви бажаєте відкрити свійй бізнес у сфері Дитячої Моди або розвивати вже існуючий, а мы знаємо, як зробити Ваш магазин прибутковим та найкращим для ваших покупців!
  Поспішайте дізнатися, на чому має сенс сфокусуваися  сезоні AW 18/19, а також зробити своєчасне замовлення!

  Офіційний дистриб’ютор в Україні:
  Компанія «Хіт» —
  (+38) 067-563-73-64- з питань оптового придбання та запису на презентацію у нашому шоу-румі