• RU
 • EN
 • UA
 • Як відкрити магазин дитячого одягу з нуля

  На сьогоднішній день немає більш сприятливого грунту для створення власного бізнесу, ніж наші діти. Як показує досвід, відкриття магазину з дитячим одягом приносить набагато більше проку, ніж будь-який інший магазин для дорослих.

  Завжди ж, як би ми добре не одягалися, своїх діток ми хочемо одягати набагато краще, щоб саме наша дитина приковувала до себе захоплені погляди перехожих. А на дитячому майданчику, на заздрість всім мамам і татам, наше чадо було найкращим і охайним.

  Кожен батько хоча б раз у житті чув від своєї дитини розповідь про такі чудові джинси, в яких сьогодні прийшла в садок або школу Танюшка, про нову яскраву футболку, від якої просто очей не відірвати, і власником якої є Дениско.

  А для батьківського серця більшого й не потрібно, щоб на вихідні запланувати похід в магазин. Усі факти на обличчя: відкриття магазину дитячого одягу дає безліч перспектив. Потрібно лише правильно втілити в життя бажане.

  Способи реалізації товару.

  Отже, з чого ж почати? В першу чергу, потрібно визначитися з форматом, в якому і буде здійснюватися торгівля.

  Найголовніше питання — це відкриття власної торгової точки. Такий магазин, навіть будучи спочатку невеликим, надасть можливість поширення дитячого одягу оптом по всій Україні.

  Назбиравши грошових коштів — можете відкрити магазин з дитячим одягом побільше. Відповідно, буде вже більший прибуток і більша кількість постійних і нових клієнтів. Також можете скористатися варіантом поєднаної торгівлі, головним робочим принципом якої є: «одне іншому не заважає».

  Надійний фундамент для бізнесу

  Загалом, розуміння загальної концепції — це дуже добре, але для успішного старту бізнесу необхідно скласти бізнес-план по відкриттю магазину дитячого одягу.
  Щоб всі ваші починання надалі увінчалися успіхом, необхідно мати чітку стратегію і ні на крок від неї не відступати.

  Наступним важливим кроком при відкритті свого бізнесу є визначення цільової аудиторії, на яку і буде орієнтуватися вся робота. Ви повинні чітко усвідомити: що і для кого ви продаєте.

  Потрібно проаналізувати, в якому районі міста Ви будете мати найбільш високий коефіцієнт продажів, на сім’ї з яким рівнем доходу орієнтуватися чи, може, де і як вам вдасться реалізовувати дитячий одяг опт.

  Для будь-якої галузі бізнесу правильний розподіл пріоритетів для певної категорії покупців є ключовою ланкою. Потрібно вивчити смаки і потреби, вік, хобі, регіон проживання та психологічні особливості споживача. Ці знання допоможуть максимально добре піднести свій товар і реалізувати дитячий одяг оптом.
  А от не володіння подібною інформацією може зіграти роль важкого каменя, і потягнути весь бізнес на дно.

  Звичайно, самому проробити настільки великий аналіз буде важко, тому слід звернутися до фахівця в даній галузі. Це дасть максимально правильний результат, і, за отриманими даними, ви зможете почати формулювати свою пропозицію в обраній бізнес ніші. Знання свого споживача не втрачає своєї актуальності ніколи.

  Тепер вам відомі деякі нюанси відкриття свого магазину, завдяки яким ви зможете уникнути катастрофічних помилок, які могли б зрубати бізнес під корінь.

  Tags: