• RU
 • EN
 • UA
 • Як правильно вибрати взуття для дитини

  Кожна мама замислюється про те, яке взуття купити своєму чаду. Від розмаїття брендів розбігаються очі, але важливо пам’ятати про правила вибору взуття.

  Перше говорить про те, що не можна брати дитині взуття «упритул», і справа тут не в економії. При підборі треба враховувати особливості ноги, адже у спеку ніжка малюка може набрякати, і тісне взуття буде викликати дискомфорт. Тому треба завжди брати з запасом 0,5 — 1 см. Більше 1 см брати не рекомендується, тому п’ятка вже не буде на своєму місці, дитина буде чіплятися взуттям, а через це може сформуватися неправильна хода. Грамотні підприємці, які займаються продажем дитячого взуття оптом в Україні, всі ці моменти прекрасно розуміють.

  Підібрати взуття за відомим розміром — не велика проблема. Головне пам’ятати деякі правила.

  1. Міряючи розмір ноги, дитина повинна стояти на ній. Не лежати і не сидіти: під вагою стопа може подовжиться до 6 мм.

  2. Оцінювати вільне місце від п’яти до задника за допомогою пальця не варто — малюк може підігнути пальчики. Краще помацати, де знаходиться край великого пальця.

  3. Маленький секрет для збереження нервів і сил. Виріжте точний край стопи дитини на картоні і просто вставляйте у вподобане взуття. Якщо підійшов — тоді вже міряйте. Але пам’ятайте, дитина обов’язково повинна пройтися в цьому взутті кілька метрів, щоб зрозуміти, чи комфортно їй.

  4. Форму взуття ортопеди рекомендують вибирати з широким носком, щоб навантаження розподілялося по всій стопі і кровообіг не порушувалось. Хорошим прикладом є дитяче взуття Garvalin.

  5. Для гарної фіксації ніжки потрібно задник, а дітям до 5 років фахівці взагалі не рекомендують ходити в таких моделях, де відкрита п’ята.

  6. Обов’язково зверніть увагу на повноту ноги. Натисніть пальцями з боків взуття. Якщо зверху утворився міхур — значить взуття розрахована на більш повну ніжку. Якщо ж навпаки тисне і тре, то візьміть на розмір більше.

  7. Не вірте міфам про те, що шкіра розтягнеться і т.д. Можливо, взуття і сяде за розміром, але до цього часу дитина зітре всі ноги.

       Є ще кілька важливих нюансів. Їх необхідно знати не тільки дбайливим мамам, але і власникам взуттєвих точок, які закуповують дитяче взуття оптом.
  Підошва повинна бути гнучка і рифлена. Це потрібно для м’якого перекату стопи при ходьбі. З тією ж метою потрібен каблук заввишки від 0,5 до 1,5 см.

       Вибравши взуття — дивіться на реакцію дитини. Якщо він скаржиться або ви бачите, що маляті відверто дискомфортно — відразу підберіть інше взуття. Процес може бути довгим, але варто пам’ятати, що це здоров’я вашої дитини.
  Перш за все, вибирайте взуття по правильним критеріям, і тільки після — за зовнішнім виглядом.

  Tags: