• RU
 • EN
 • UA
 • Дитяче взуття з мембраною

  Tex Garvalin — це лінійка водонепроникного взуття, обладнана спеціальною мембраною, яка дозволяє шкірі дихати. Купити дитяче взуття оптом варто як раз через цю мембрану, завдяки якій, представники даної лінійки можуть похвалитися вмінням запобігати попаданню води у взуття, що робить їх відмінним варіантом для використання при будь-яких погодних умовах.

  У розробці даних мембран Garvalin, як правило, використовує різновиди фторполімерів, які широко використовуються в таких сферах, як виробництво тканин, медичних імплантатів, фільтрів, систем проводової ізоляції та кабелів, прокладок та герметиків. Тим не менш, фторполімерові мембрани від Tex відомі, в першу чергу, за використання у створенні водонепроникного взуття.

  Перед покупкою дитячого взуття оптом, варто ознайомитися з технологією створення даної лінійки. Найпростіші види мембран зазвичай виготовляються в два шари. Зовнішній шар розробляється з нейлону або поліефіру, і забезпечує міцність всієї конструкції. Внутрішній шар поліуретановий і забезпечує якісну водонепроникність. Як правило, мембрана має близько 9000 млн пір на квадратний дюйм (близько 1400 млн пір на квадратний сантиметр). Кожна пора за розмірами співвідносна з приблизно 1/20000 розміру краплі води, що робить конструкцію мембрани непроникною для рідкої води в той же час залишаючи можливість проникнення молекул водяної пари.

  Унікальна розробка від компанії Garvalin — ідеальний вибір для тих, хто хоче забезпечити комфорт для своєї дитини при будь-якій погоді. Вибираючи дитяче взуття Garvalin лінійку Tex і можете забути про будь незручності, пов’язані з носінням взуття в поганих погодних умовах, будь то дощ або сніг. Додайте до цього відмінну якість від компанії Garvalin, блискучу практичність, так необхідну для будь-якої дитини і ви зробите правильний вибір. Ніжка дитини буде надійно захищена!

  Tags: