• RU
 • EN
 • UA
 • 3 способи збільшити продажі в магазині

  Кожен підприємець бажає отримувати більший прибуток, і це — добре. На жаль, час від часу виходить, що рівень продажів в магазині знижується. Це, звичайно ж, вимагає швидкої реакції з боку власника бізнесу і прийняття правильних тактичних рішень.

  Незалежно від специфіки вашого товару, є основні правила, дотримуючись яких можна мати постійний потік клієнтів. Розглянемо на прикладі магазину дитячого одягу та взуття що потрібно робити:

  – розмістіть зовнішню рекламу (наприклад, банери або розтяжки в зоні охоплення магазину — це радіус від 300 метрів до 2 кілометрів; також — у найбільш людних місцях міста);
  — іноді організовуйте роздачу кольорових листівок з привабливими картинками і виділяється написом, наприклад «Стильний дитячий одяг оптом»;
  — подбайте про правильну викладку товару;
  — найміть кваліфікований персонал;
  — стежте за тенденціями в дитячій моді, закуповуйте найбільш затребуваний і якісний товар.
  Продаж товарів для дітей має свою специфіку. Діти часто вередують, не бажаючи носити ту чи іншу річ. Тому підприємці, закуповуючи товар оптом, повинні враховувати потреби та побажання не тільки батьків, але й малюків. Тоді товар гарантовано не буде залежуватися на прилавках.

  Особливо важливо ретельно підбирати асортимент, коли стає актуальним дитячий  верхній одяг оптом (зима). Адже конкуренція на ринку досить велика!

  Не меншу роль грає інтер’єр магазину. Подбайте про те, щоб малюку було цікаво приходити і перебувати у вашому магазині. Тоді покупки будуть комфортними, і приносити всім тільки радість.

  Дитяче взуття оптом в Дніпропетровську так само популяризовано, як і одяг. Придумайте для своїх покупців щось незвичайне: проводьте свята, влаштовуйте акції та знижки на товари, даруєте сертифікати. І до вас будуть приходити знову і знову: варто тільки дарувати людям позитивні емоції.

  Отже, коротко 3 правила, які варто дотримувати для збільшення продажів в дитячому магазині:

  1. Підбирати актуальний асортимент у перевіреного постачальника.
  2. Створити затишну атмосферу в магазині і інтер’єр який запам’ятається.
  3. Декілька разів на місяць проводити акції.

  Дотримуйтеся цих нехитрих порад і тоді ваші продажі збільшаться в обсягах, що призведе до колосального прибутку. Ви будете завжди у виграші, а ваші конкуренти залишаться далеко позаду.

  Tags: