Про нас

Головна » Про нас

DSC02569Компанія «Хіт» є офіційним дистриб’ютором дитячого одягу та взуття світових брендів в Україні. У нас представлені італійські бренди дитячого одягу — «Fracomina mini» і «Fun Fun», і дитячого верхнього одягу — «Via Lattea». Дитяче взуття компанії «International Shoes Garvalín» представлено ​​такими брендами: «Garvalin», «Biomecanics» і «Agatha Ruiz de la Prada».

10 років компанія «Хіт» активно займається оптовими продажами дитячого одягу та взуття в Україні. Наявність постійних клієнтів є підтвердженням стабільної роботи компанії.

Працюючи з нами, ви придбаєте надійного та успішного партнера, що позитивно вплине на розвиток і процвітання вашого бізнесу.

 

 

Чому варто працювати саме з нами?

  • Виставкова зала.

У нашій просторій виставковій залі представлені колекції всіх брендів. Це дозволяє ознайомитися з асортиментом не по каталогу, а наживо. Ви можете взяти в руки будь-який зразок і детально його розглянути. Замовлення товару — це інвестиція у ваш бізнес.

  • Співвідношення ціни і якості.

У нас представлені іспанські та італійські бренди дитячого одягу і взуття високої якості в ціновому сегменті — середній плюс. Наші ціни регулюються виробниками і вже включають в себе, митне очищення і транспортування.

  • Сертифікована продукція.

Вся продукція сертифікована, що підтверджується відповідними документами.

  • Контроль ринку.

Ми є ексклюзивними дистриб’юторами іспанських та італійських брендів в Україні, що дає нам можливість регулювати наповненість ринку в містах і торгових центрах.

  • Кваліфікований персонал.

Менеджери з багаторічним досвідом з радістю проконсультують Вас і допоможуть з вибором товарів для кожної вікової категорії.

 DSC02545 DSC02550 DSC02559 foto-showroom5 foto-showroom6