Каталог продукції

Взуття
Взуття
Одяг
Одяг
Верхній одяг
Верхній одяг

Наші переваги

 • Чому варто працювати саме з нами?

  Виставкова зала.

  У нашій просторій виставковій залі представлені колекції всіх брендів. Це дозволяє ознайомитися з асортиментом не по каталогу, а наживо. Ви можете взяти в руки будь-який зразок і детально його розглянути. Замовлення товару - це інвестиція у ваш бізнес.

  Співвідношення ціни і якості.

  У нас представлені іспанські та італійські бренди дитячого одягу і взуття високої якості в ціновому сегменті - середній плюс. Наші ціни регулюються виробниками і вже включають в себе, митне очищення і транспортування.

  Сертифікована продукція.

  Вся продукція сертифікована, що підтверджується відповідними документами.

  Контроль ринку.

  Ми є ексклюзивними дистриб'юторами іспанських та італійських брендів в Україні, що дає нам можливість регулювати наповненість ринку в містах і торгових центрах.

  Кваліфікований персонал.

  Менеджери з багаторічним досвідом з радістю проконсультують Вас і допоможуть з вибором товарів для кожної вікової категорії.

  DSC05212-2 DSC05227

Про нас

Компанія «Хіт» є офіційним дистриб'ютором дитячого одягу та взуття світових брендів в Україні. У нас представлені італійські бренди дитячого одягу - «Fracomina mini» і «Fun Fun», і дитячого верхнього одягу - «Via Lattea». Дитяче взуття компанії «International Shoes Garvalín» представлено такими брендами: «Garvalin», «Biomecanics» і «Agatha Ruiz de la Prada»

10 років компанія «Хіт» активно займається оптовими продажами дитячого одягу та взуття в Україні. Наявність постійних клієнтів є підтвердженням стабільної роботи компанії.

Працюючи з нами, ви придбаєте надійного та успішного партнера, що позитивно вплине на розвиток і процвітання вашого бізнесу.

Хити продажу